Co należy zrobić po upadku? To co robią dzieci: PODNIEŚĆ SIĘ
Blog > Komentarze do wpisu

Bardzo, bardzo dziękuję

Nie umiem wyrazić tego prościej i dosadniej. Bardzo dziękuję wszystkim, którzy nie tylko na konto fundacji, ale też na konto prywatne, postanowili pomóc w codziennym życiu Hani. Wszystkich dobrych ludzi nie jestem w stanie jeszcze wymienić z imienia choćby (kiedyś wszystkich tu wymienię!), ale wszystkim z osobna bardzo dziękuję.

Nie tylko za to, że udaje się mieć na leki i inne rzeczy służące poprawie Hani stanu, zdrowia i wygody. Też za to, że mając na rzeczy przyziemne, zostaje też z pensji na rzeczy naprawdę ważne: dmuchany basen, lody, modną pidżamę, kino, świecące w ciemności kwiaty, czy 14 kilogramów spałaszowanego w czerwcu i lipcu łososia.

Bardzo Wam jeszcze raz dziękuję. A poniżej - za co! Za święty spokój

IMG_20170708_195325_714

**********************************************************************************************************

DRODZY PRZYJACIELE!

Udostępniam w tym miejscu również konto prywatne. Jeśli chcecie nam pomóc i ufacie, że podarowane pieniądze trafią do Hani, proszę skorzystajcie z tego numeru rachunku (z dopiskiem "dla Hani"):

13 1140 2017 0000 4702 0379 7818

Powód: Fundacja Dzieciom Zdążyć z Pomocą nie pozwala nam skorzystać z naszych pieniędzy przed ich wydaniem. A rozliczenia bezpośrednio z kontrahentami (np. dostawcą wózka) zdarzają się rzadko. Nie zawsze starcza, żeby założyć kilkaset czy kilka tysięcy złotych na jakiś cel. I potem czekać na zwrot. Sam ten proces też trwa długo - nawet 10 tygodni.

Rozumiem, że jest to zabezpieczenie przed nieuczciwymi osobami, którzy żerują na cierpieniu dzieci. Jeśli jednak uznacie, że jestem dość uczciwy, by nie oszukiwać własnej córki, możecie wybrać, na które konto wysłać pomoc.

Bardzo dziękuję za przekazanie 1% dla Hani w tym i poprzednich latach oraz wszystkie inne wpłaty na konto Fundacji. Kwota tam zbierana na pewno pomoże Hani.

Jeśli nadal chcecie nam pomóc w ten sposób - będę szczęśliwy i wdzięczny (subkonto Fundacji):

61 1060 0076 0000 3310 0018 2660

z dopiskiem: 18757 Raj Hanna - darowizna na pomoc i ochronę zdrowia.

Jeszcze raz bardzo wszystkim dziękuję. Bartek

 

czwartek, 13 lipca 2017, bartosz.raj

Polecane wpisy

  • Gazety są ciekawe

    I tą wywrotową myślą zaskoczyła mnie , dumnego pracownika najlepszego internetowego serwisu sportowego w Polsce, ikonka młodsza podczas powrotu któregoś wieczor

  • Biało-zielono im i mi

    Równo rok temu wrzuciłem na pewien niedobry portal społecznościowy , z którego wszyscy niemal korzystają, a teraz nagle oburzają się, że wyświetla nam reklamy,

  • Pomaganie jest łatwe? Dobrze, że Hania ma takich przyjaciół

    Kochani! Inaczej tego wpisu zacząć się nie da . Moi redakcyjni koledzy zakrzyknęliby nawet: Najlepsi! Jesteście najlepsi! Wraz z datą moich kolejnych nieistotny

TrackBack
TrackBack URL wpisu: