Co należy zrobić po upadku? To co robią dzieci: PODNIEŚĆ SIĘ
Blog > Komentarze do wpisu

Osiem

Nigdy nie lubiłem cyfry osiem. Wolałem siedem, pięć, liczbę 22. Ale ósme urodziny ikonki zapamiętam na długo z dwóch powodów: to były pierwsze urodziny ze mną od czasu kiedy pierwszy raz wylądowała w szpitalu. Wcześniej ostatnimi były piąte w 2011 r. No i strasznie się ujeździłem w tym choler...m upale, żeby jej to w jeden dzień jakoś wynagrodzić, że wróciła z wakacji i przybyła z ikonką młodszą Majtkiem zwaną do mnie na swoje urodziny. To był bardzo dobry dzień.

basen urodzinowy

Zapamiętam też to, że poproszona przed dmuchaniem świeczek o życzenia zamyśliła się głęboko i zacisnęła oczy i chyba wiem o czym myślała, ale nie zapytam. Oraz to, że obiecała, że nie mylę się co do jej odpowiedzialności, dostając prezent chyba główny. Chyba, bo tylko ten dla niej. Wydzwania, wiec chyba trafiony.
Tak, przyznaję się, pozwoliłem po basenie przez pół godziny obeschnąć bez gorsetu. Niby taka sama a zupełnie inna dziewczynka, prawda?

urodzinowe lody

Zapamiętam też to, że w godzinę pocąc się w samochodzie udało mi się dorwać plac zabaw z domkiem i zjeżdżalnią i kładką, który przywiozą w poniedziałek, i którego zapewne nie będę w stanie sam skręcić bez ryzyka kalectwa lub śmierci ikonek mych, oraz odebrać tort z postacią, która towarzyszy nam od pierwszych dni szpitalnych - czerwony ptak.

urodzinowa resztka tortu

Głupi ojciec nie zdołał i nie zdążył trzasnąć fotki, więc nadrabia pustymi talerzami i tym co po lewej stronie. To jego wściekły czub, owego wściekłego ptaka. O żółty dziób rozegrała się prawdziwa walka.
A jutro urodzin part 2. Rzeka, ponton, konie. Bardzo się cieszę, że już są z nami i nie mogę się doczekać wakacji. Choć ten dzień dziś namiastką ich z pewnością był.

urodzinowy domek

PS. Majka wygrał! A Majka ma imię po Majce, też jeżdżącej na rowerze!

sobota, 19 lipca 2014, bartosz.raj

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack URL wpisu:
Komentarze
2014/07/20 01:58:30
Happy Birthday Haniu!
-
Gość: Noelka93, *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2014/07/20 10:46:11
Haniu, ZDROWIA!
-
2014/07/21 14:40:38
Wszystkiego najlepszego dla Hanuty, ściskam i wysyłam wirtualne uściski.
-
Gość: jot, *.dynamic.chello.pl
2014/07/26 00:30:19
Śliczne Ikonki, i dzielne bardzo obie :) Kibicuję Wam bardzo.